• _0004_IMG_3620v.jpg
  • _0002_Westland Korenfestival 2016 Erik Maree 204.jpg
  • _0003_Westland Korenfestival 2016 Erik Maree 029.jpg
  • _0008_Achtergrond.jpg
  • _0005_Westland Korenfestival 2016 Erik Maree 071.jpg
  • _0001_Westland Korenfestival 2016 Erik Maree 079.jpg
  • _0007_IMG_0576.jpg
  • _0006_IMG_3621v.jpg
  • _0000_Westland Korenfestival 2016 Erik Maree 140.jpg

Programma 2017

Het programma staat in de flyers, die aan de deelnemers worden uitgereikt en die verspreid op het Wilhelminaplein te vinden zijn. Per podium staan tijden en deelnemers aangegeven.

 

Van Daalen Optiek Hoofdpodium
Wilhelminaplein

13.00 - 13.20
Opening door Rob Baan - Koppert Cress, met alle koren
13.35 -  14.05
De Vlister Zangers, uit Haastrecht
14.25 - 14.55
Koor De Waterlanders, uit Kwintsheul
15.15 - 15.45
Popkoor 4Fun, uit Naaldwijk
16.05 - 16.35
Zanggroep LOS, uit Vlaardingen

17.10 - 17.40   Grande finale met alle koren

Slimmerick Podium
Havenplein

14.00 - 14.30
De Hoekse Tranentrekkers, uit Hoek van Holland
14.50 - 15.20
De Tiere-Liers, uit De Lier
15.40 - 16.10
Koor Live Voices, uit Naaldwijk
16.30 - 17.00
De Kassenbouwers, uit Poeldijk

De Tuinderij Podium
Rembrandtstraat hoek Van Tijnstraat

13.35 - 14.05
A-capella koor Flower Sound, uit Kwintsheul
14.25 - 14.55
Zanggroep LOS, uit Vlaardingen
15.15 - 15.45
De Vlister Zangers, uit Haastrecht
16.05 - 16.35
Kioso Kyuwenda, uit Oud Beijerland

Bierstekerpodium
Kerkplein / Molenstraat

13.35 - 14.05
Popkoor 4Fun, uit Naaldwijk
14.25 - 14.55
Shantykoor Voor de Mast, uit Katwijk
15.15 - 15.45
A-capella koor Flower Sound, uit Kwintsheul
16.05 - 16.35
Koor De Waterlanders, uit Kwintsheul

De 3 Winckels Podium
Dijkweg hoek Raoul Wallenbergplein

14.00 - 14.30
Smartlappenkoor De Vlaardingse Smarties, uit Vlaardingen
14.50 - 15.20
Zanggroep Memories, uit Den Haag
15.40 - 16.10
Het Viswijvenkoor, uit Leiden
16.30 - 17.00
Popkoor Rebound, uit Leidschendam

Oranje Comité Podium
Molenstraat hoek Pr.Julianastraat

14.00 - 14.30
Het Viswijvenkoor, uit Leiden
14.50 - 15.20
De Kassenbouwers, uit Poeldijk
15.40 - 16.10
De Hoekse Tranentrekkers, uit Hoek van Holland
16.30 - 17.00
De Tiere-Liers, uit De Lier

Verkade Keuken Design Podium
Winkelcentrum De Tuinen

13.35 - 14.05
Popkoor Bes'Tof, uit Wateringen
14.25 - 14.55
Kioso Kyuwenda, uit Oud Beijerland
15.15 - 15.45
Popkoor Bes'Tof, uit Wateringen
16.05 - 16.35
Shantykoor Voor de Mast, uit Katwijk

Pianobar Podium
Prins Hendrikstraat hoek Koningstraat

14.00 - 14.30
Koor Live Voices, uit Naaldwijk
14.50 - 15.20
Popkoor Rebound, uit Leidschendam
15.40 - 16.10
Smartlappenkoor De Vlaardingse Smarties, uit Vlaardingen
16.30 - 17.00
Zanggroep Memories, uit Den Haag

17.10 Grande Finale
Wilhelminaplein